Aktuálně

Informace pro rodiče:

  • Lektoři pravidelně informují ve čtvrtletních intervalech o individuálních pokrocích dítěte formou zápisu do speciálních deníků dítěte
  • Pravidelně po půl roce připravena výstava z dílek , které děti vyrobily během konkrétního časového intervalu ( rodiče jsou pozváni na vernisáž výstavy nebo si ji mohou prohlédnout později v domluveném čase)
  • Jednou ročně jsou pozváni rodiče na krátkou videoprojekci, kde uvidí své děti při tvorbě rozmanitých dílek, akce je spojena s umělecky zaměřenou besedou nebo vystoupením
  • Jednou ročně děti dostanou velkou část vytvořených věcí domů

Všeobecné podmínky:

Účastník – zákonný zástupce souhlasí s kurzem a zavazuje se uhradit požadované kurzovné. Účastník se stává členem Barvičky odevzdáním podepsané přihlášky a provedením úhrady s tím, že do zahájení docházky do Barvičky musí chybějící dodat.

Přečíst, Všeobecné podmínky >

Přihláška:

Stáhnout přihlášku do kurzu Barvička.

 

Kromě ucelených semestrálních kurzů připravujeme i netradiční workshopy a vícedenní semináře, kterými Vás provedou zajímavé osobnosti ze světa umění a designu.

23. 2. až 27. 2. 2015 / Dětský jarní výtvarný tábor

hIGHLIGHT_PICS_01

Jarní prázdniny se kvapem blíží a Vy stále přemýšlíte o vhodném programu pro Vaše děti?

Pak přihlaste své ratolesti na náš denní výtvarný tábor, který se ponese v duchu kreativní zábavy a malování. Každý den zasvětíme jiné výtvarné technice a tématu, které budou děti ve svých dílech ztvárňovat. Jarní denní tábor povede naše zkušená a oblíbená lektorka Petra Haplová.

Příjemné prostředí našeho ateliéru Barvička bude děti inspirovat k jejich umělecké tvorbě. Díky výhodné poloze našeho studia ale můžeme trávit krásné dny venku na sluníčku v malebném okolí Bertramky a ke vzniku děl se inspirovat jarní probouzející se přírodou

Čas: každý den od 8 do 16 hodin

Cena: 2 990,- Kč

Děti mají v ceně zajištěn oběd a pitný režim v průběhu celého dne.

Pro rezervaci je nutné nejprve uhradit zálohu 1 000,- Kč za každého účastníka na č. ú. 64497001/2700. Do zprávy pro příjemce uveďte heslo Jarní tábor + jména Vašich dětí.
Zbytek ceny můžete doplatit první den přímo na místě.

V případě dalších dotazů pište na e-mail info@barvicka-kurzy.cz nebo volejte na 725 311 074 .

Studio Barvička.

14. 2. 2014 od 18 hodin / Valentýnský večer na téma „Malujeme lásku“

Valentyn_obr._01

Oslavte svátek všech zamilovaných originálně!

Vyveďte svou drahou polovičku do krásného ateliéru studia Barvička.

Za svitu svíček, doprovodu romantické hudby, sklenky dobrého vína a lahodného občerstvení,
si společně namalujete svůj obraz na důkaz Vaší lásky. :-)

Valentýnské malování Vám okořeníme poutavým výkladem o malířích, kteří tvořili svá nejslavnější umělecká díla pod vlivem zamilovanosti.

Nemějte ani strach, pokud jste úplní začátečníci a ještě jste nikdy nedrželi štětec v rukou! Malovat budeme akrylovými barvami, které jsou ideální startovací technikou a představují kompromis mezi náročnější olejomalbou a akvarelem.

Během workshopu Vám navíc bude k dispozici náš lektor, který Vás rád do tajů malování akrylovými barvami zasvětí a poskytne Vám mnoho rad a doporučení ke správné kompozici obrazu nebo výběru barev. Ovšem v umění platí, že nic není špatně, proto se nebojte popustit uzdy své fantazii!

Veškerý materiál (plátno, akrylové barvy, štětce) a občerstvení je v ceně.

CENA: 990,- Kč

Pro rezervaci je nutné nejprve uhradit zálohu 500,- Kč na č. ú. 64497001/2700. Do zprávy pro příjemce uveďte heslo Valentýn + Vaše příjemní.

V případě dalších dotazů pište na e-mail info@barvicka-kurzy.cz nebo volejte na 725 311 074 .

Studio Barvička.