Narozeninové oslavy

Informace pro rodiče:

  • Lektoři pravidelně informují ve čtvrtletních intervalech o individuálních pokrocích dítěte formou zápisu do speciálních deníků dítěte
  • Pravidelně po půl roce připravena výstava z dílek , které děti vyrobily během konkrétního časového intervalu ( rodiče jsou pozváni na vernisáž výstavy nebo si ji mohou prohlédnout později v domluveném čase)
  • Jednou ročně jsou pozváni rodiče na krátkou videoprojekci, kde uvidí své děti při tvorbě rozmanitých dílek, akce je spojena s umělecky zaměřenou besedou nebo vystoupením
  • Jednou ročně děti dostanou velkou část vytvořených věcí domů

Všeobecné podmínky:

Účastník – zákonný zástupce souhlasí s kurzem a zavazuje se uhradit požadované kurzovné. Účastník se stává členem Barvičky odevzdáním podepsané přihlášky a provedením úhrady s tím, že do zahájení docházky do Barvičky musí chybějící dodat.

Přečíst, Všeobecné podmínky >

Přihláška:

Stáhnout přihlášku do kurzu Barvička.

Když se dětské sny stávají realitou…

Rádi byste uspořádali netradiční dětskou narozeninovou party nebo oslavu a nevíte jak na to? Nebo se Vám prostě jen nechce organizovat ten dětský rej u sebe doma? Pak vězte, že náš vzdušný prostorný ateliér je k podobným akcím jako stvořený! Stačí, když nám zadáte plánované datum a počet malých účastníků, o zbytek se postaráme my.

Přejete si oslavu s kouzelníkem, klaunem, loutkovým divadlem, bubínkovým workshopem nebo malováním na obličej? Chcete ten nejbarevnější raut plný zdravých pochoutek, vybraných sladkostí, dětských sektů nebo úžasného marcipánového dortu? Zajistíme vše od cateringu, programu, výzdoby, hudebního doprovodu i dalších zábavných aktivit a soutěží.

Každou narozeninovou oslavu pořádáme na klíč dle konkrétních požadavků klienta a samozřejmě věku dětí. Nejlepší zkušenosti máme s tematickými oslavami, které uzpůsobujeme tomu, co má Vaše dítko rádo. Oslavenec a jeho malí společníci se tak můžou veselit např. na pirátské party, kde je samozřejmostí hledání truhly s pokladem, soutěž ve vybarvování papoušků i zajištění speciálních kostýmů (pásky přes oko, klobouky). Malé slečny zase jistě uvítají princeznovskou oslavu s romantickým bálem, líčením, výrobou parfémů a korunek. Abychom dělali čest našemu jménu, každá oslava bude samozřejmě duhově barevná tak, že budou všem oči přecházet.

Nezapomeňte, jediné co nás omezuje je naše fantazie, od níž je k realizaci již pouze krůček.

Ceník

A) Pronájem prostor od 1 200,- Kč / 2 hodiny

Chcete si celou narozeninovou oslavu uspořádat sami, jen Vám chybí ten správný prostor? V tom případě je Vám náš ateliér k dispozci, v ceně jsou zahrnuty základní malířské potřeby a papíry.

Cena o víkendu: 1 500,- Kč / 2 hodiny

Cena v týdnu: 1 200,- Kč / 2 hodiny

 

B) Základní balíček pro 5 – 10 dětí za 4 990,- Kč / 2 hodiny

Dort ….. 700,- Kč

Dva animátoři (malování, kreslení na obličej, balónková šou, sportovní aktivity, kvíz o ceny) …. 1 600,- Kč

Materiál na výzdobu …. 500,- Kč

Dětský narozeninový raut (barevné kanapky a chlebíčky, muffinky, ovoce, home-made limonády, koktejly) …. 700,- Kč

Pronájem a příprava prostor, závěrečný úklid …. 1 500,- Kč

Celkem: 4 990,- Kč

K balíčku je možno objednat také raut pro rodiče za 1 200,- Kč. Menu bude konzultováno a vytvořeno na míru.

 

C) Balíček na míru

V případě speciálních požadavků, např. zvláštního a delšího programu, více dětí, rozsáhlejších dekorací apod., Vám připravíme speciální balíček dle Vašich požadavků.

Kontaktujte nás na tel. +420 725 311 074 nebo  info@barvicka-kurzy.cz.

Narozeniny (12)Narozeniny (3)Narozeniny (26)Narozeniny (17)

Narozeniny (13)obrázek (1)