O nás

Informace pro rodiče:

  • Lektoři pravidelně informují ve čtvrtletních intervalech o individuálních pokrocích žáka formou zápisu do speciálních deníků žáka
  • Pravidelně po půl roce připravena výstava z dílek , které žáci vyrobili během konkrétního časového intervalu (rodiče jsou pozváni na vernisáž výstavy nebo si ji mohou prohlédnout později v domluveném čase)
  • Jednou ročně jsou pozváni rodiče na krátkou videoprojekci, kde uvidí své žáky při tvorbě rozmanitých dílek, akce je spojena s umělecky zaměřenou besedou nebo vystoupením
  • Jednou ročně žáci dostanou velkou část vytvořených věcí domů

Všeobecné podmínky:

Účastník – zákonný zástupce souhlasí s kurzem a zavazuje se uhradit požadované kurzovné. Účastník se stává členem Barvičky odevzdáním podepsané přihlášky a provedením úhrady s tím, že do zahájení docházky do Barvičky musí chybějící dodat.

Přečíst, Všeobecné podmínky >

Přihláška:

Stáhnout přihlášku do kurzu Barvička.

 

Relaxujte smysluplně

Jsme soukromé studio a skupina nadšenců do umění a malování. Jsme tu pro všechny, kdo touží tvořit. V našem výtvarném studiu vítáme začátečníky i pokročilé.

Kreativní kurzy malování, kreslení a rozličných výtvarných technik jsou určeny pro děti všech věkových kategorií, dospělé i seniory. Kromě ucelených semestrálních kurzů organizujeme i jednodenní workshopy a semináře nebo výtvarné letní tábory pro děti.

Naším cílem je předat všem účastníkům kurzů nové vědomosti, naučit je klasické i moderní výtvarné postupy a techniky, a především stát se jejich společníky na cestě objevování sama sebe skrze umělecké vyjádření. Velký důraz přitom klademe na výběr lektorů. Hledáme empatické a milé profesionály, kteří dokážou nadchnout, pochválit i poradit. Účastníci našich kurzů se seznamují s výtvarnou technikou krok za krokem, učí se celý postup malby nebo kresby od hledání inspirace a přípravy konceptu až po správný postup natažení plátna nebo výběr pomůcek a barev. Zároveň studenty podporujeme v jejich osobitém sebevyjádření a nijak nesvazujeme zbytečnými pravidly. Naše lekce jsou o nalezení vlastního stylu a svobodném vyjádření emocí. Náplně kurzů a seminářů individuálně přizpůsobujeme na míru konkrétní skupině.

Kromě klasických výtvarných technik jako jsou např. kresba, malba nebo olejomalba připravujeme i workshopy z oboru nových médií a moderních uměleckých postupů (např. Instantní fotografie aneb Polaroid a snapshotová estetika, Základy video artu, Výroba „recyklovaných“ šperků z plastů, Navrhni a udělej si své triko, Street art a graffiti, Výroba a návrhy placek ad.).

Pro rodiče s dětmi organizujeme kreativní zábavná odpoledne, soutěže a tematické akce dle ročních období. Semestrální kurzy malování připravíme na míru dětem předškolního věku i náctiletým.

Inspirativní, vzdušný a světlý ateliér studia Barvička na Praze 5 poblíž Bertramky vyniká i svou polohou. V teplých měsících doslova vybízí k tvorbě venku na čerstvém vzduchu.

Přijďte se přesvědčit sami! Těšíme se na Vás.

Fotka_VII Fotka_X Fotka_XI Interier_I Interier_II Interier_III Interier_IV Interier_V Interier_VI