Spolupracujeme

Intellectus

logo 2

Intellectus se zabývá hlavně technickou a praktickou výukou, organizací kroužků pro děti a mládež a odbornými kurzy pro dospělé. Výuka probíhá individuálně nebo skupinově podle potřeb studenta. Lektoři předávají znalosti a zkušenosti účastníkům tak, aby je mohli co nejlépe využít ve volném čase nebo ve svém pracovním životě. Výuka je přizpůsobena studentům, v rámci výuky se diskutuje o problémech a látka je probírána do detailů od začátku. Intellectus dětem podává látku zábavnou formou.

http://www.intellectus.cz/

Ratolest Fest

ratolest fest logo

Je zábavný zážitkový festival na Náplavce (24. 5. 2014) pro děti od 0 do 14 let, který je navržen tak, aby se malí účastníci skvěle bavili celé odpoledne a velcí načerpali inspiraci na prázdniny a začátek školního roku. Dává prostor aktivitám pro maminky i tatínky, aby si den na Náplavce užila celá rodina. Podporuje charitativní, obecně prospěšné i neziskové projekty. Máme radost, že můžeme být jeho součástí!

http://www.ratolestfest.cz/ 

 

Pohádková karta

347-layoutLogo-logo-hp

http://www.pohadkova-karta.cz/

 

Andělín

Andelin_logo

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné hlídání dětí. Naše služby zahrnují též doprovod dětí do školy, školky či jejich zájmových kroužků. S radostí připravujeme mobilní dětské koutky na svatbách, narozeninových oslavách či firemních akcích a skupinové aktivity pro děti rozličného věku. Budeme rádi, pokud se s námi spojíte – s láskou se o vaše děti postaráme, zatímco vy můžete od rodičovských povinností odpočívat.

http://www.andelin.eu/

 

Creative office

creative office

Creative Office je kreativní marketingová agentura, která je zde právě pro ty, kdo se nebojí své klienty oslovit pomocí sociálních medií, PR a toho správného a úderného vizuálu!

http://creativeofficeteam.tumblr.com/