Vouchery

Malováním proti stresu

V dnešním uspěchaném světě orientovaném na výkon si stále více uvědomujeme potřebu relaxace a odpočinku. Snažíme se věnovat našemu tělu, cvičit, zdravě jíst, ale mnohdy zapomínáme na kreativní část, která je ukryta v každém z nás. Ta část v nás, která chce tvořit jen tak pro radost a dávat vzniknout krásným uměleckým dílům. Dílům, která jsou naším odrazem.

DL_voucher_stres

Tvoření je krásný proces, díky němuž zapomenete na každodenní starosti. Tvoření je proces, na jehož konci na vás čeká překvapení. Ponořte se do sebe, odpočiňte si, naučte se něco nového… Udělejte radost sami sobě nebo svým přátelům a darujte poukaz „Malováním proti stresu“.

Konkrétní kurz si po zakoupení voucheru můžete vybrat z kurzů pro dospělé (kromě kurzu Komiks a graffiti). Pokud jste začátečníci a nejste si jistí, čím začít, rádi Vám poradíme, která technika je na úvod nejlepší.

Kurz se skládá celkem z 10 lekcí a jeho cena je 2 990,- Kč. Začátek kurzu, pravidelný den a čas bude upřesněn dle možností přihlášených. Malujeme v krásném prostředí na Praze 5 poblíž Bertramky.

Chcete si koupit tento voucher?

Kontaktujte nás na info@barvicka-kurzy.cz nebo +420 725 311 074.

Malování jako dárek

Blíží se Vánoce a jako každý rok přemýšlíte, čím obdarovat vaše přátele, obchodní partnery nebo zaměstnance… Víno, čokoláda, dárkový koš, stolní kalendář nebo diář představuje jistou klasiku, ale ničím novým nepřekvapí. Vzpomeňte sami, kolik stejných dárků se vám každý rok sejde, ani pak vlastně nevíte, kdo vám je daroval. Buďte proto originální a darujte ten nejkrásnější dárek. Darujte zážitek, na který se nezapomíná.

DL_voucher_darek

DL_voucher_dospeli

V dnešním hektickém a uspěchaném světě mnohdy zapomínáme na tu část v nás, která chce něco krásného a hodnotného vytvářet. Radovat se ze samotného procesu tvoření a z výsledku naší činnosti – obrazu, uměleckého díla…Udělejte proto radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo zaměstnancům a darujte jim poukaz „Malování jako dárek“. Obdarovaný si pak bude moci sám vybrat kurz a techniku malování, kterou by rád vyzkoušel.

Kurz se skládá celkem z 10 lekcí a jeho cena je 2 990,- Kč. Začátek kurzu, pravidelný den a čas bude upřesněn dle možností přihlášených. Malujeme v krásném prostředí na Praze 5 poblíž Bertramky.

Chcete si koupit tento voucher?

Kontaktujte nás na info@barvicka-kurzy.cz nebo +420 725 311 074.